Görsel Yok

ASVEGA Efervesan Tablet

Şubat 5, 2016 doktorbilgi 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etkin maddesi Asetilsalisilik asit, C vitamini’dir. ASVEGA Efervesan Tablet, vücutta iltihaba, ateş ve ağrıya sebep olan biyolojik faktörleri  azaltan  ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır.  Baş ağrısı, migren, diş ağrısı, ateşli hastalıklar,  grip ve soğuk algınlığına bağlı ağrı ve ateşli durumlar, kas ağrısı, bel ağrısı, siyatik, romatizmal ağrılar ve sinirsel ağrılar ile ilgilidir. ASVEGA Efervesan Tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar : İlacın etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmanız önerilmez. Baş ağrısı, migren, diş ağrısı, ateşli hastalıklar,  grip ve soğuk algınlığına bağlı ağrı ve ateşli durumlar, kas ağrısı, bel ağrısı, siyatik, romatizmal ağrılar ve sinirsel ağrılar ile

Görsel Yok

APRANAX PLUS Film Tablet

Ocak 16, 2016 doktorbilgi 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi Naproksen, Kodein fosfat‘tır. APRANAX PLUS Film Tablet, vücutta  iltihap ve ağrıya sebep olan belirli biyolojik etkenleri azaltan, ağrı kesici , ateş düşürücü ve iltihap giderici bir ilaçtır. APRANAX PLUS, tek başına veya diğer ağrı kesici-iltihap giderici ilaçların (parasetamol veya naproksen ve diklofenak gibi) etki göstermediği  orta şiddetteki ağrıların baş ağrısı, diş ağrısı,  adet sancılarının yol açtığı ağrılar ile bel ağrısı,  sırt ağrısı, kas ağrısı  gibi akut kas-iskelet sistemi (kemik) ağrıları; sinir ağrısı ve romatizmal ağrıların kısa süreli tedavisinde kullanılır. Kullanımı 14 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler içindir. APRANAX PLUS Film Tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar : İlacın etken maddesine karşı

Görsel Yok

TRADİL FORT 400 mg Film Tablet

Temmuz 5, 2015 doktorbilgi 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etkin maddesi Deksibuprofen’dir. TRADİL FORT 400 mg Film Tablet, vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan hormonları azaltan bir ilaçtır. Romatoid artrit (esas olarak eklemlerde ağrı, şişlik, tutukluk ve fonksiyon kaybına yol açan, ancak vücuttaki diğer organları da etkileyebilen, yangılı, kronik bir bağışıklık sistemi rahatsızlığı); Osteoartrit (kireçlenme; eklemlerde kıkırdak dokunun yapısında bozulma, kıkırdakta incelme, aşınma ve tahribatın ortaya çıktığı bir eklem hastalığı); gut (damla) hastalığında görülen eklem iltihabı; bilhassa erkeklerde görülen omurlar arası ya da omurlarla kaburgalar arasındaki eklemlerin sertleşmesi ve hareket yeteneğinin azalması ya da kaybolmasıyla karakterize romatizmal hastalıklara  (ankilozan spondilit)  bağlı  ateş ve ağrılarda etkilidir. Baş ağrısı, diş ağrısı,

Görsel Yok

Sedergine Vit-C Upsa Efervesan Tablet

Nisan 25, 2015 doktorbilgi 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etkin maddesi Asetilsalisilik asit, C vitamini’dir. Sedergine Vit-C Upsa Efervesan Tablet, vücutta iltihaba, ateş ve ağrıya sebep olan biyolojik faktörleri  azaltan  ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır. Baş ağrısı, migren, diş ağrısı, ateşli hastalıklar,  grip ve soğuk algınlığına bağlı ağrı ve ateşli durumlar, kas ağrısı, bel ağrısı, siyatik, romatizmal ağrılar ve sinirsel ağrılar ile ilgilidir. Sedergine Vit-C Upsa Efervesan Tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar : İlacın etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmanız önerilmez. Baş ağrısı, migren, diş ağrısı, ateşli hastalıklar,  grip ve soğuk algınlığına bağlı ağrı ve ateşli durumlar, kas ağrısı, bel ağrısı, siyatik, romatizmal

Görsel Yok

DOLPHİN Film Tablet

Kasım 1, 2014 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi  Diflunisal’dır. DOLPHİN Film Tablet, vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan hormonları azaltan ateş düşürücü ve ağrı kesici bir ilaçtır. Ayrıca iltihap önleyici etkisi de vardır. Baş ağrısı, diş ağrısı, kas iskelet ağrıları, adet sancısı, ameliyat sonrası ağrıları gibi hafif ve orta şiddetteki ağrılar ve iltihaplı eklem romatizması ağrılarında ve iltihabında  kullanılır.   DOLPHİN Film Tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar : İlacın etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmanız önerilmez. Vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan hormonları azaltan ateş düşürücü ve ağrı kesici bir ilaçtır. Ayrıca iltihap önleyici etkisi de vardır. İlacın kullanımı  mide ve