Görsel Yok

PARAPLUS efervesan tablet

Haziran 8, 2020 doktorbey 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi Parasetamol, Asetilsalisilik asit, Kafein’dir. Vücutta iltihaba, ateş ve ağrıya sebep olan biyolojik faktörleri  azaltan PARAPLUS Efervesan Tablet, hafif ve orta derecedeki ağrı ve ateşte etkilidir. PARAPLUS , diş ağrısı, migren, baş ağrısı, akut bel-omuz, boyun, sırt ve kol ağrıları vb. kas ve eklem ağrıları, siyatik, nevraljik ağrılar ve regl sancılarında; ayrıca soğuk algınlığına bağlı vücut ağrıları,  üşüme ve ateşin giderilmesinde kullanılabilir.  Kullanımı 16 yaş ve üzeri gençler ve yetişkinler içindir.   PARAPLUS 200 mg/250 mg/50 mg efervesan tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar : Geçmiş zamanda salisilik asit ve  benzeri veya başka bir non-steroid antienflamatuar ilaç

Görsel Yok

PANADOL MİGRESTOP Film Tablet

Aralık 26, 2017 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etkin maddesi Parasetamol, Asetilsalisilik asit ve Kafein‘  dir.  PANADOL MİGRESTOP Film Tablet, hafif ve orta şiddetteki ağrı ve ateşin giderilmesinde etkilidir. PANADOL MİGRESTOP, soğuk algınlığı  ve gribal enfeksiyonlara bağlı ateş, üşüme, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı gibi hastalık belirtilerinin giderilmesinde ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak; migren, baş ağrısı, diş ağrısı, diş çekimi sonrası ağrı, eklem ağrıları, romatizmal ağrılar, nevralji, siyatik, kas ağrısı, bel-sırt-boyun ağrısı gibi akut kas ve iskelet sistemi ağrıları, kireçlenmeye bağlı ağrılar ile eklem ve kaslardaki   incinme/burkulma/zorlanmaya bağlı ağrılar ve bayanlarda adet dönemi (dismenore)  ağrılarında ağrı kesici olarak kullanılmaktadır. Kullanımı 16 yaş ve üstü gençler ve yetişkinler içindir. PANADOL MİGRESTOP Film

Görsel Yok

VERMIDON PLUS Tablet

Aralık 26, 2017 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi  Parasetamol, Propifenazon, Kafein‘ dir. VERMIDON PLUS Tablet, soğuk algınlığı  ve gribal enfeksiyonlara bağlı ateş, üşüme, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı gibi hastalık belirtilerinin giderilmesinde ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak; migren, baş ağrısı, diş ağrısı, diş çekimi sonrası ağrı,  eklem ağrıları, romatizmal ağrılar, kas ağrısı, bel-sırt-boyun ağrısı gibi akut kas ve iskelet sistemi ağrıları, kireçlenmeye bağlı ağrılar ile eklem ve kaslardaki  incinme/burkulma/zorlanmaya bağlı ağrılar ve bayanlarda adet dönemi (dismenore)  ağrılarında ağrı kesici olarak kullanılmaktadır. Kullanımı 12 yaş üzeri çocuklar, gençler ve yetişkinler içindir. VERMIDON PLUS Tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar : İlacın etken maddesine karşı bir

Görsel Yok

KATALJIN-P Tablet

Ocak 17, 2017 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi  Parasetamol (500 mg) ve Kafein (30 mg)‘ dir. KATALJIN-P Tablet, hafif ve orta dereceli ağrı ve ateş durumlarında kullanılan bir ilaçtır. KATALJIN-P, soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlarda ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak; migren, baş ağrısı, diş ağrısı, diş çekimi sonrası ağrı, vücut kırıklığı, eklem ağrıları, romatizmal ağrılar, eklem ağrıları, kas ağrısı, bel-sırt-boyun ağrısı gibi akut kas ve iskelet sistemi ağrıları, kireçlenmeye bağlı ağrılar ile hasar- zedelenme sonucu  oluşan eklem ve kaslardaki  incinme/burkulma/zorlanmaya bağlı ağrılar ve bayanlarda adet dönemi (dismenore)  ağrılarında ağrı kesici olarak kullanılır. Kullanımı 12 yaş üzeri çocuklar, gençler ve yetişkinler içindir. KATALJIN-P Tablet Hakkında

Görsel Yok

AVMIGRAN Film Tablet

Kasım 20, 2016 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi Ergotamin tartarat(0,75 mg), Mekloksamin (20 mg), Kafein(80 mg) ve Parasetamol (325 mg) ‘dur. AVMIGRAN Film Tablet, beynin çevresinde bulunan kan damarlarını daraltarak çalışan baş ağrısı ilacıdır.  Sersemlik, çarpıntı hissi ve mide bulantısı eşliğinde ortaya çıkan ataklar  halinde görülen baş ağrılarının ve kısa migren ataklarının giderilmesi için kullanılır. AVMIGRAN Film Tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar : İlacın etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmanız önerilmez. Sersemlik, çarpıntı hissi ve mide bulantısı eşliğinde ortaya çıkan ataklar  halinde görülen baş ağrılarının ve kısa migren ataklarının giderilmesi için kullanılır. Eğer ciddi karaciğer veya böbrek hastalığınız varsa ya da yüksek

Görsel Yok

GRIPALJIN Kase

Eylül 8, 2016 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi  Parasetamol ve Kafein‘ dir. GRIPALJIN Kase, hafif ve orta dereceli ağrı ve ateş durumlarında kullanılan bir ilaçtır. GRIPALJIN, soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlarda ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak; migren, baş ağrısı, diş ağrısı, diş çekimi sonrası ağrı, vücut kırıklığı, eklem ağrıları, romatizmal ağrılar, eklem ağrıları, kas ağrısı, bel-sırt-boyun ağrısı gibi akut kas ve iskelet sistemi ağrıları, kireçlenmeye bağlı ağrılar ile hasar- zedelenme sonucu  oluşan eklem ve kaslardaki  incinme/burkulma/zorlanmaya bağlı ağrılar ve bayanlarda adet dönemi (dismenore)  ağrılarında ağrı kesici olarak kullanılır. Kullanımı 12 yaş üzeri çocuklar, gençler ve yetişkinler içindir. GRIPALJIN Kase Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Görsel Yok

GRIPAL Tablet

Eylül 8, 2016 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi  Parasetamol (500 mg) ve Kafein (30 mg)‘ dir. GRIPAL Tablet, hafif ve orta dereceli ağrı ve ateş durumlarında kullanılan bir ilaçtır. GRIPAL, soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlarda ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak; migren, baş ağrısı, diş ağrısı, diş çekimi sonrası ağrı, vücut kırıklığı, eklem ağrıları, romatizmal ağrılar, eklem ağrıları, kas ağrısı, bel-sırt-boyun ağrısı gibi akut kas ve iskelet sistemi ağrıları, kireçlenmeye bağlı ağrılar ile hasar- zedelenme sonucu  oluşan eklem ve kaslardaki  incinme/burkulma/zorlanmaya bağlı ağrılar ve bayanlarda adet dönemi (dismenore)  ağrılarında ağrı kesici olarak kullanılır. Kullanımı 12 yaş üzeri çocuklar, gençler ve yetişkinler içindir. GRIPAL Tablet Hakkında Bilinmesi

Görsel Yok

DERMAN Kase

Eylül 6, 2016 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi  Parasetamol (300 mg), Propifenazon (100 mg) ve Kafein (50 mg)‘ dir. DERMAN Kaşe, hafif ve orta dereceli ağrı ve ateş durumlarında kullanılan ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır. DERMAN, soğuk algınlığı  ve gribal enfeksiyonlara bağlı ateş, üşüme, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı gibi hastalık belirtilerinin giderilmesinde ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak; migren, baş ağrısı, diş ağrısı, diş çekimi sonrası ağrı,  eklem ağrıları, romatizmal ağrılar, kas ağrısı, bel-sırt-boyun ağrısı gibi akut kas ve iskelet sistemi ağrıları, kireçlenmeye bağlı ağrılar ile eklem ve kaslardaki  incinme/burkulma/zorlanmaya bağlı ağrılar ve bayanlarda adet dönemi (dismenore)  ağrılarında ağrı kesici olarak

Görsel Yok

MULTICOLD Efervesan Tablet

Eylül 5, 2016 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etkin maddesi Parasetamol (200 mg), Asetilsalisilik asit (250 mg) ve Kafein (50 mg)‘  dır.  MULTICOLD Efervesan Tablet, hafif ve orta şiddetteki ağrı ve ateşin giderilmesinde etkilidir. MULTICOLD, soğuk algınlığına bağlı ateş, üşüme, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı gibi hastalık belirtilerinin giderilmesinde ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak; migren, baş ağrısı, diş ağrısı, nevraljik, siyatik, kas ağrısı, bel-sırt-boyun ağrısı gibi akut kas ve iskelet sistemi ağrıları ve bayanlarda adet dönemi (dismenore)  ağrılarında ağrı kesici olarak kullanılmaktadır. Kullanımı 16 yaş ve üstü gençler ve yetişkinler içindir.   MULTICOLD Efervesan Tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar : İlacın etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu

Görsel Yok

MINAMOL PLUS Tablet

Eylül 4, 2016 admin 0

Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi  Parasetamol (250 mg), Propifenazon (150 mg) ve Kafein (50 mg)‘ dir. MINAMOL PLUS Tablet, hafif ve orta dereceli ağrı ve ateş durumlarında kullanılan ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır. MINAMOL PLUS, soğuk algınlığı  ve gribal enfeksiyonlara bağlı ateş, üşüme, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı gibi hastalık belirtilerinin giderilmesinde ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak; migren, baş ağrısı, diş ağrısı, diş çekimi sonrası ağrı,  eklem ağrıları, romatizmal ağrılar, kas ağrısı, bel-sırt-boyun ağrısı gibi akut kas ve iskelet sistemi ağrıları, kireçlenmeye bağlı ağrılar ile eklem ve kaslardaki  incinme/burkulma/zorlanmaya bağlı ağrılar ve bayanlarda adet dönemi (dismenore)  ağrılarında ağrı kesici olarak