AFINITOR 10 mg Tablet

Everolimus etken maddesini içinde bulunduran AFİNİTOR 10 mg Tablet, sırasıyla; Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar, Antineoplastik Ajanlar, Diğer Antineoplastik Ajanlar, protein kinaz inhibitörleri ve everolimus şeklinde sınıflandırılmış olup, L01XE10 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz AFİNİTOR, NOVARTİS ürünüdür.

AFİNİTOR için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, AFİNİTOR ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, AFİNİTOR dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; AFİNİTOR kullanım şekli; AFİNİTOR’un yan etkileri, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi AFİNİTOR ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

AFINITOR 10 mg Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

AFINITOR 10 mg Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

AFINITOR 10 mg Tablet Kısa Ürün Bilgisi

AFINITOR 10 mg Tablet Kısa Ürün Bilgisi

AFİNİTOR da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz AFİNİTOR’u nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*