AFINITOR 5 mg Tablet

Everolimus etken maddesini içinde bulunduran AFINITOR 5 mg Tablet, sırasıyla; Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar, Antineoplastik Ajanlar, Diğer Antineoplastik Ajanlar, protein kinaz inhibitörleri ve everolimus şeklinde sınıflandırılmış olup, L01XE10 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz AFINITOR, NOVARTİS ürünüdür.

AFINITOR için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, AFINITOR ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, AFINITOR dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; AFINITOR kullanım şekli; AFINITOR’un yan etkileri, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi AFINITOR ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

AFINITOR 5 mg Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

AFINITOR 5 mg Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

AFINITOR 5 mg Tablet Kısa Ürün Bilgisi

AFINITOR 5 mg Tablet Kısa Ürün Bilgisi

AFINITOR da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz AFINITOR’u nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*