ATROSED % 1 Oftalmik Çözelti

Atropin sülfat etken maddesini içinde bulunduran ATROSED Oftalmik Çözelti, sırasıyla; Duyu Organları, Oftalmolojikler, Midriyatik ve sikloplejikler,  Antikolinerjikler ve Atropin şeklinde sınıflandırılmış olup, S01FA01 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz ATROSED, BİLİM İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

ATROSED için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, ATROSED ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, ATROSED dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; ATROSED kullanım şekli; ATROSED yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi ATROSED ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

ATROSED % 1 oftalmik çözelti Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

ATROSED % 1 oftalmik çözelti Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

ATROSED % 1 oftalmik çözelti Kısa Ürün Bilgisi

ATROSED % 1 oftalmik çözelti Kısa Ürün Bilgisi

ATROSED Oftalmik Çözelti de dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz ATROSED’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*