CELESTONE Chronodose enjeksiyonluk süspansiyon İçeren Ampul

Betametazon (3 mg) adlı etken maddeyi içinde bulunduran CELESTONE Chronodose Enjektabl Ampul, sırasıyla; Endokrin Sistem (insülin ve Cinsiyet hormonları hariç)  Sistemik Kortikosteroidler, Glukokortikoidler ve Betametazon şeklinde sınıflandırılmış olup, H02AB01 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz CELESTONE Chronodose, MERCK SHARP DOHME İLAÇLARI  firmasının ürünüdür .

CELESTONE Chronodose için kısa bilgilendirme ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, CELESTONE Chronodose ne ilacıdır; CELESTONE Chronodose ‘e başlamadan önce uyulması gerekenler, CELESTONE Chronodose dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; CELESTONE Chronodose kullanım şekli; yan etkileri, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi CELESTONE Chronodose Ampul ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

CELESTONE Chronodose 3 mg+3 mg/1 ml enjeksiyonluk süspansiyon’a ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

CELESTONE Chronodose 3 mg+3 mg-1 ml enjeksiyonluk süspansiyon'a ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

CELESTONE Chronodose 3 mg+3 mg/1 ml enjeksiyonluk süspansiyon’un kısa ürün bilgilendirmesi

CELESTONE Chronodose 3 mg+3 mg-1 ml enjeksiyonluk süspansiyon'un kısa ürün bilgilendirmesi

CELESTONE Chronodose de dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. CELESTONE Chronodose ‘i size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. CELESTONE Chronodose alımı, yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*