CERTİCAN 0,25 mg Tablet

Everolimus etken maddesini içinde bulunduran CERTİCAN 0,25 mg Tablet, sırasıyla; Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar, Antineoplastik Ajanlar, Diğer Antineoplastik Ajanlar, protein kinaz inhibitörleri ve everolimus şeklinde sınıflandırılmış olup, L01XE10 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz CERTİCAN, NOVARTİS SAĞLIK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ firmasının ürünüdür.

CERTİCAN için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, CERTİCAN ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, CERTİCAN dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; CERTİCAN kullanım şekli; CERTİCAN’ın yan etkileri, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi CERTİCAN ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

CERTİCAN 0,25 mg Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

CERTİCAN 0,25 mg Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

CERTİCAN 0,25 mg Tablet Kısa Ürün Bilgisi

CERTİCAN 0,25 mg Tablet Kısa Ürün Bilgisi

CERTİCAN da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz CERTİCAN’ı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*