DIPROSPAN enjeksiyonluk süspansiyon İçeren Ampul

Betametazon adlı etken maddeyi içinde bulunduran DIPROSPAN Enjeksiyonluk Ampul, sırasıyla; Endokrin Sistem (insülin ve Cinsiyet hormonları hariç)  Sistemik Kortikosteroidler, Glukokortikoidler ve Betametazon şeklinde sınıflandırılmış olup, H02AB01 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz DIPROSPAN, MERCK SHARP DOHME İLAÇLARI  firmasının ürünüdür .

DIPROSPAN için kısa bilgilendirme ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, DIPROSPAN ne ilacıdır; DIPROSPAN ‘a başlamadan önce uyulması gerekenler, DIPROSPAN dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; DIPROSPAN kullanım şekli; yan etkileri, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi DIPROSPAN Ampul ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

DIPROSPAN 2 mg/1ml+5 mg/1ml Enjeksiyonluk Süspansiyon’a ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

DIPROSPAN 2 mg-1ml+5 mg-1ml Enjeksiyonluk Süspansiyon'a ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

DIPROSPAN 2 mg/1ml+5 mg/1ml Enjeksiyonluk Süspansiyon’un kısa ürün bilgilendirmesi

DIPROSPAN 2 mg-1ml+5 mg-1ml Enjeksiyonluk Süspansiyon'un kısa ürün bilgilendirmesi

DIPROSPAN da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. DIPROSPAN ‘ı size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. DIPROSPAN alımı, yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*