DITERIN 100 mg Çözünebilir Tablet

DİTERİN için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, DİTERİN ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, DİTERİN dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; kullanım şekli; istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi DİTERİN Çözünebilir Tablet hakkında bilinmesi gereken hususları kapsar.)

DİTERİN Çözünebilir Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

DİTERİN Çözünebilir Tablet kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

DİTERİN Çözünebilir Tablet kısa ürün bilgisi

DİTERİN Çözünebilir Tablet kısa ürün bilgisi

Endikasyon bilgisi: Sapropterin dihidroklorür adlı etken maddeyi içinde bulunduran DİTERİN Tablet, fenilketonüri ve hiperfenilalaninemi tedavisinde;

DİTERİN Çözünebilir Tablet sırasıyla; Sindirim Sistemi ve Metabolizma, Çeşitli Sindirim Sistemi ve Metabolizma Ürünleri ve sapropterin şeklinde sınıflandırılmış olup, A16AX07 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında bulunur. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz DİTERİN, TR-PHARM İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.
DİTERİN da dahil olmak üzere hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz DİTERİN’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. DİTERİN ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.
DİTERİN’i verilen dozlardan daha fazla kullanmanız rahatsızlığınızda daha çabuk bir iyileşme sağlamaz. Ayrıca DİTERİN’i bırakmanız gerektiği söylendiği halde ısrarla devam etmeyi uzattığınız takdirde ilacın sağlığınız üzerinde ciddi zararları olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*