EVAXMUS 7.5 mg tablet

Everolimus adlı etken maddeyi içinde bulunduran EVAXMUS 7.5 mg tablet sırasıyla; Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar, Antineoplastik Ajanlar, Diğer Antineoplastik Ajanlar, protein kinaz inhibitörleri ve everolimus şeklinde sınıflandırılmış olup, L01XE10 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz EVAXMUS, TEVA İLAÇLARI SANAYİ firmasının ürünüdür.

EVAXMUS 7,5 mg için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, EVAXMUS ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, EVAXMUS dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; EVAXMUS kullanım şekli; EVAXMUS yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi EVAXMUS ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

EVAXMUS 7.5 mg tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

EVAXMUS 7.5 mg tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

EVAXMUS 7.5 mg tablet Kısa Ürün Bilgisi

EVAXMUS 7.5 mg tablet Kısa Ürün Bilgisi

EVAXMUS da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz EVAXMUS’u nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*