FANHDI 1000 I.U. I.V. Flakon

FANHDI 1000 I.U. için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri (Endikeleri, FANHDI ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, FANHDI dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; FANHDI flakon kullanım şekli; FANHDI yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi  FANHDI 1000 I.U. I.V. Flakon ile ilgili bilinmesi gereken hususları kapsar.)

FANHDI 1000 I.U. I.V. Flakon kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

FANHDI 1000 I.U. I.V. Flakon kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

FANHDI 1000 I.U. I.V. Flakon kısa ürün bilgisi

FANHDI 1000 I.U. I.V. Flakon kısa ürün bilgisi

Endikasyon bilgisi: FANHDI 1000 I.U. I.V. Flakon’un içinde bulunan insan koagülasyon faktörü (Faktör VIII) adlı etken maddesi, hemofili A tedavisinde; antihemorajik etki.

FANHDI Kontrendikeleri: aşırı hassasiyet
FANHDI, hamilelikte C kategorisindedir ve emzirenler hekimle görüşmeden bu ilacı kullanmamalıdırlar.
Yan etki: Pireksi, Faktör 8 inhibisyonu, alerjik reaksiyon
FANHDI 1000 I.U. I.V. Flakon sırasıyla; Kan ve Kan yapıcı Organlar, antihemorajikler, Vitamin K ve Diğer Hemostatikler, Kan koagülasyon faktörleri ve anti hemofilik faktör VIII şeklinde sınıflandırılmış olup, B02BD02 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden turuncu reçeteyle temin edebileceğiniz FANHDI, DEM İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

FANHDI de dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz FANHDI’yi nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. FANHDI’yi size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız rahatsızlığınızda daha çabuk bir iyileşme sağlamaz. FANHDI ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*