GLYDEXİL %0,3+%0,1 Göz Damlası

Netilmisin (3 mg) ve Deksametazon (1 mg) adlı aktif maddeyi içinde bulunduran GLYDEXİL Göz Damlası, sırasıyla; Duyu Organları, Oftalmolojik ilaçlar, Antienflamatuar Antienfektif kombinasyonları,  Kortikosteroid antienfektif kombinasyonları ve Netilmisin sülfat+Deksametazon disodyumfosfat şeklinde sınıflandırılmış olup, S01CA01 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz GLYDEXİL, WORLD MEDİCİNE İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür .

GLYDEXİL için kısa bilgilendirme ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, GLYDEXİL ne ilacıdır; GLYDEXİL’e başlamadan önce uyulması gerekenler,  GLYDEXİL dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; GLYDEXİL kullanım şekli; yan etkileri, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi GLYDEXİL damla ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

GLYDEXİL Göz Damlası’na ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

GLYDEXİL Göz Damlası'na ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

GLYDEXİL Göz Damlası’nın kısa ürün bilgilendirmesi

GLYDEXİL Göz Damlası'nın kısa ürün bilgilendirmesi

GLYDEXİL damla da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz GLYDEXİL’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. GLYDEXİL’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. GLYDEXİL alımı yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*