HARDCIS 20 mg Film Kaplı Tablet

Tadalafil adlı etken maddeyi içinde bulunduran HARDCIS 20 mg Film Tablet, sırasıyla; Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları, Ürolojikler, Erektil disfonksiyon ilaçları ve tadalafil şeklinde sınıflandırılmış olup, G04BE08 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz HARDCIS 20 mg, DEVA HOLDİNG firmasının ürünüdür.

HARDCİS 20 mg için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, HARDCİS ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, HARDCİS dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; HARDCİS kullanım şekli; HARDCİS yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi HARDCİS 20 mg  ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

HARDCİS 20 mg film kaplı tablet’e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

HARDCİS 20 mg film kaplı tablet'e ait Kullanım Talimatı (ilaç prospektüsü)

HARDCİS 20 mg film kaplı tablet’in Kısa Ürün Bilgisi

HARDCİS 20 mg film kaplı tablet'in Kısa Ürün Bilgisi

Endikasyon bilgisi: HARDCİS 20 mg, erektil disfonksiyonda; fosfodiesteraz tip 5 inhibitörü

Günlük doz: 1 defa 20 mg

HARDCİS 20 mg kontrendikeleri: Tadalafil alerjisi, 18 yaş altı, riociguat tedavisi, göz felci,  aritmi, göz felci düşük veya yüksek tansiyon, anjina pektoris, inme gibi kardiyovasküler hastalıklar

Etkileşim: Antihipertansifler, antiepileptikler, antifungaller,  non selektif alfa blokörler, HIV-AIDS ilaçları

HARDCİS alırken şiddetli karın ağrısı, nefes almada güçlük, ürtiker, yüzde, dudaklarda, boğaz veya dilde şişlik, nöbet, kanlı meni veya kanlı idrar ya da priapizm, anormal terleme gibi bir durumda hekiminizi bilgilendiriniz.

HARDCİS Yan etkileri; sinüzal bradikardi, yüz ve boyunda kızarıklık, miyalji, sırtta ağrı, dispepsi, baş ağrısı, diyare, baş dönmesi

HARDCİS 20 mg tablet de dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. HARDCİS’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmayınız. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*