ILOTEMOL 20 mcg İ.V. Ampul

İLOTEMOL sırasıyla; Kan ve Kan Yapıcı Organlar, Antitrombotikler, Platelet agregasyon inhibitörleri ve iloprost şeklinde sınıflandırılmış olup, B01AC11 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz İLOTEMOL, KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SANAYİ firmasının ürünüdür.

İLOTEMOL için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri (Endikeleri, İLOTEMOL ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, İLOTEMOL dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; İLOTEMOL kullanım şekli; İLOTEMOL yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi İLOTEMOL 20 mcg İ.V. Ampul ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

İLOTEMOL 20 mcg-ml IV infüzyon için çözelti içeren ampul kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

İLOTEMOL 20 mcg-ml IV infüzyon için çözelti içeren ampul kullanma talimatı (ilaç prospektüsü)

İLOTEMOL 20 mcg-ml IV infüzyon için çözelti içeren ampul kısa ürün bilgisi

İLOTEMOL 20 mcg-ml IV infüzyon için çözelti içeren ampul kısa ürün bilgisi

İLOTEMOL Ampul de dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz İLOTEMOL’u nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. İLOTEMOL’u size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız rahatsızlığınızda daha çabuk bir iyileşme sağlamaz. İLOTEMOL ilaç ile tedaviniz yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*