İmmuzinc Kapsül

Endikasyon Bilgisi :

İmmuzinc Kapsül, Beta glukan, Ekinezya, Propolis, Mürver, C vitamini ve Çinko’dan oluşan bir kapsuldür. İmmuzinc Kapsül, vücudun enfeksiyonlara karşı ve dış etkenlere karşı daha dirençli olmasına yardımcı olan ve bağışıklık sistemini güçlendiren bir üründür. Beta glukan: Vücutta enfeksiyonlara karşı etkili beyaz kan hücrelerini aktive eder ve beyaz kan hücrelerini enfeksiyonlara karşı daha etkin hale getirir.Böylelikle vücut direncini artırarak, bağışıklık sistemini güçlendirir. Ekinezya: Bağışıklık sistemini uyarır ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini artırır. Propolis (arı reçinesi): Arılar tarafından toplanan ve antibiyotik özelliği olan bir reçinedir. Mürver çiçeği: terletici, göğüs yumuşatıcı ve nezleye karşı yararlı bir bitkidir. C vitamini: Doku onarımı için gerekli bir vitamindir. Vücut tarafından üretilmeyen ve dışarıdan alınmasına ihtiyaç duyulan bir vitamindir. Çinko: Bağışıklık sistemini güçlendiren bir mineraldir. Cilt yaraları, büyümede gecikme, seksüel olgunlaşmada gecikme, saç dökülmesi, davranış bozuklukları ve gece körlüğü çinko eksiliğinden dolayı görülen belirtilerden bazılarıdır.

 

İmmuzinc Kapsül Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar :

  1. İlacın etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmanız önerilmez.
  2. Vücudun enfeksiyonlara karşı ve dış etkenlere karşı daha dirençli olmasına yardımcı olan ve bağışıklık sistemini güçlendiren bir üründür.
  3. Eğer astım hastalığınız var ise, bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza bildiriniz.Ürünün kullanımı sizin için uygun olmayabilir ya da ürünü güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için doz ayarlamalarına ve spesifik testlere ihtiyaç duyabilirsiniz.
  4. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan kullanmayınıız.

İmmuzinc Kapsül’ün Kullanım Şekli :

  1. Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince lütfen doktorunuzun direktiflerine uyunuz.
  2. Ürünün her dozunu bir bardak dolusu su ile birlikte alınız.

İlacın  Olası Yan Etkileri :

  1. Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda doktorunuzu bilgilendiriniz.

 

Etken Maddesi: Beta glukan-Ekinezya-Propolis-Mürver-C vitamini-Çinko

Marka İsmi: İmmuzinc Kapsül

İmmuzinc Kapsül  Prospektüsü


İmmuzinc-Kapsül-Prospektüsü

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*