İmuneks Kapsül

Endikasyon Bilgisi :

İmuneks, Beta glukan’ dan oluşan bir kapsüldür. İmuneks Kapsül, vücudun enfeksiyonlara karşı ve dış etkenlere karşı daha dirençli olmasına yardımcı olan ve bağışıklık sistemini güçlendiren bir üründür. Antioksidan özelliği vardır. Beta glukan: Vücutta enfeksiyonlara karşı etkili beyaz kan hücrelerini aktive eder ve beyaz kan hücrelerini enfeksiyonlara karşı daha etkin hale getirir. Böylelikle vücut direncini artırarak, bağışıklık sistemini güçlendirir. İmuneks, kişinin kendini sağlıklı hissetmesini sağlayan ve bağışıklık sistemini güçlendiren bir beslenme desteği olarak kullanılır.

 

İmuneks Kapsül Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar :

  1. Ürünün etken maddesine karşı bir alerjiniz varsa bu ürünü kullanmanız önerilmez.
  2. İmuneks, vücudun enfeksiyonlara karşı ve dış etkenlere karşı daha dirençli olmasına yardımcı olan ve bağışıklık sistemini güçlendiren bir üründür.
  3. Bu ürün ilaç kategorisinde yer almamaktadır.
  4. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan kullanmayınıız.

İmuneks Kapsül’ün Kullanım Şekli :

  1. Doktorunuz bu ürünü nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince lütfen doktorunuzun direktiflerine uyunuz.
  2. İmuneks‘ in  her dozunu bir bardak dolusu su ile birlikte alınız. Genel sağlığı ve beslenmeyi destekleyici olarak günde 1-2 kapsül alınır.

Ürünün Olası Yan Etkileri :

  1. Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda doktorunuzu bilgilendiriniz.
  2. İmuneks‘ in kullanımına bağlı olarak yaygın görülen herhangi bir yan etki bildirilmemiştir.

Etken Maddesi: Beta glukan
Marka İsmi: IMUNEKS Kapsül

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*