MIDRISOL %0.5 Göz Damlası

Atropin sülfat etken maddesini içinde bulunduran MİDRİSOL göz damlası, sırasıyla; Duyu Organları, Göze uygulanan ilaçlar, Midriyatik ve sikloplejikler,  Antikolinerjikler ve Atropin şeklinde sınıflandırılmış olup, S01FA01 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz MİDRİSOL, ABDİ İBRAHİM İLAÇ SANAYİ firmasının ürünüdür.

MİDRİSOL için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, MİDRİSOL ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, MİDRİSOL dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; MİDRİSOL kullanım şekli; MİDRİSOL yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi MİDRİSOL ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

MIDRISOL %0.5 Göz Damlası Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

MIDRISOL %0.5 Göz Damlası Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

MIDRISOL %0.5 Göz Damlası Kısa Ürün Bilgisi

MIDRISOL %0.5 Göz Damlası Kısa Ürün Bilgisi

MİDRİSOL da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz MİDRİSOL’ü nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*