NOGISFER 100 mg/5 ml Oral Çözelti

NOGISFER sırasıyla; Kan ve Kan Yapıcı Organlar, Anemi İlaçları, Demir ilaçları, Demir trivalan, demir III hidroksit şeklinde sınıflandırılmış olup, B03AB04  ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz NOGISFER, SANOFİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ firmasının ürünüdür.

NOGISFER  için kısa bilgi ve prospektüs pdf belgeleri (Endikeleri,  NOGISFER ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, NOGISFER dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; NOGISFER kullanım şekli; NOGISFER yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi NOGISFER Oral Çözelti ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

NOGISFER 100 mg/5 ml Oral Çözelti Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

daha sonra girilecek.

NOGISFER 100 mg/5 ml Oral Çözelti Kısa Ürün Bilgisi

daha sonra girilecek.

NOGISFER (demir III hidroksit), demir eksikliğinde kullanılır.

NOGISFER de dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz NOGISFER’i nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz. NOGISFER’i size verilen dozlardan daha fazla kullanmanız rahatsızlığınızda daha çabuk bir iyileşme sağlamaz. NOGISFER ile tedavi yalnızca hekiminizin  kararıyla değiştirilmeli veya son verilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*