VOTUBIA 2 mg Dağılabilir Tablet

Everolimus etken maddesini içinde bulunduran VOTUBIA 2 mg Dağılabilir Tablet, sırasıyla; Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar, Antineoplastik Ajanlar, Diğer Antineoplastik Ajanlar, protein kinaz inhibitörleri ve everolimus şeklinde sınıflandırılmış olup, L01XE10 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz VOTUBIA, NOVARTİS SAĞLIK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ firmasının ürünüdür.

VOTUBIA için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, VOTUBIA ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, VOTUBIA dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; VOTUBIA kullanım şekli; VOTUBIA yan etkisi, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi VOTUBIA ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

VOTUBIA 2 mg Dağılabilir Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

VOTUBIA 2 mg Dağılabilir Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

VOTUBIA 2 mg Dağılabilir Tablet Kısa Ürün Bilgisi

VOTUBIA 2 mg Dağılabilir Tablet Kısa Ürün Bilgisi

VOTUBIA da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz VOTUBIA’yı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*