VOTUBİA 3 mg Dağılabilir Tablet

Everolimus etken maddesini içinde bulunduran VOTUBİA 3 mg Dağılabilir Tablet, sırasıyla; Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar, Antineoplastik Ajanlar, Diğer Antineoplastik Ajanlar, protein kinaz inhibitörleri ve everolimus şeklinde sınıflandırılmış olup, L01XE10 ATC koduyla İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundaki ruhsatlı ilaçlar arasında yer alır. Eczaneden normal reçeteyle temin edebileceğiniz VOTUBİA, NOVARTİS SAĞLIK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ firmasının ürünüdür.

VOTUBİA için kısa bilgi ve prospektüs belgeleri (Endikeleri, VOTUBİA ne ilacıdır; ilaca başlamadan önce uyulması gerekenler, VOTUBİA dozajı; kullanımının emziren veya hamile olanlarda uygun olup olmadığı; etkileşme, sakıncaları; faydaları, saklama koşulları; VOTUBİA kullanım şekli; VOTUBİA’nın yan etkileri, istenmeyen-yan etkilerde yapılacaklar ve tavsiyeler gibi VOTUBİA ile ilgili bilinmesi gereken hususlar)

VOTUBIA 3 mg Dağılabilir Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

VOTUBIA 3 mg Dağılabilir Tablet Kullanma Talimatı (ilaç prospektüsü)

VOTUBIA 3 mg Dağılabilir Tablet Kısa Ürün Bilgisi

VOTUBIA 3 mg Dağılabilir Tablet Kısa Ürün Bilgisi

VOTUBİA da dahil hekimle görüşmeden rastgele ilaç almaktan sakınınız. Hekiminiz VOTUBİA’yı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz yönde  etkiler. Tedavi sürecinde lütfen hekiminizin direktiflerine uyunuz.

Ayrıca dex forte ilacı hakkında bilgi edinebilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*